dreaming body

 
 
Ahojte ženy a muži, pozývam Vás na seminár, kde budete môcť v zážitku spoznávať svoju Alicinu krajinu za zrkadlom, snový svet Duše a snívajúceho tela. A ako sa prejavuje vo vašom každodennom živote. Pozývam Ťa na šamansko-kraniosakrálny prístup vnímania seba vo svete, kde opäť môžeš prebudiť svoje vnímanie mystéria krásy sveta, zdravia a Sily Tela, spoznať Sen ktorý Ťa sníva a vedie Tvojím životom. Pozývam Ťa na seminár o schopnosti byť dostupný pre Život. Je spojením prvkov kraniosakrálnej biodynamiky, šamanizmu, konštelácií a proces-orientovanej práce. Budeme skúmať a učiť sa o rôznych vrstvách energetiky, vnútorných postavách a roliach ktoré máme v živote, poli ktoré nás obklopuje a ktoré vytváreme.
 
Všímať si, a ak to bude potrebné i meniť to, ako narábame s energiou v osobnom i profesnom živote. V pracovných, priateľských a intímnych vzťahoch. Kurz je dostupný pre všetkých, netreba mať žiadne špeciálne dovednosti. Stačí záujem a doniesť svoje telo na miesto konania. Takže či už sa vnímate ako "obyčajný" ľudia, psychonauti alebo iný profesionáli - ste srdečne vítaní.
 
 
 
dreaming body universe
 
 
 
Chceš sa cítiť živšie? Byť si bližšie? Viacej spoznať ako zmeniť príbeh ktorý žiješ? Cítiť sa radostnejšie? Vymeniť žitie predstavy svojej mysle o pocitoch za telesne ukotvený stav hlbokej spokojnosti? Nájsť múdrosť vo svojich povolených i nepovolených pocitoch?
 
Byť si bližšie s ľuďmi okolo seba alebo sa naučiť nastaviť si hranice? Prevziať zodpovednosť za seba a nepreberať tú čo Ti nepatrí? Nájsť svoje miesto v živote? Chceš žiť slastnejšie?
 
Zažívať intímnejší a intenzívnejší sex ktorý prerastá do milovania? Takého kde obaja dávajú i prijímajú rovnocenne? Potrebuješ opraviť svoje telo a cítiť sa v ňom slobodnejšie, voľnejšie a silnejšie? Naučiť sa narábať so svojou energiou? Stretnúť sa so svojou Dušou v dotyku tela? Opäť sa spojiť so svojou animálnou časťou a pozdvihnúť ju k srdcu?
 
Tak Ťa pozývam na  seminár, ktorý vediem a kde sa nechávam viesť pomocou prvkov dotykových a nedotykových techník a prístupov kraniosakrálnej biodynamiky, Proces-orientovanej psychoterapie, šamanizmu a systemických konštelácií. Je otvorený a prístupný pre všetkých, úplných laikov i profesionálov, všetkých ktorí majú úprimný záujem prebrať zodpovednosť za seba a svoje pocity a načúvať Snu, ktorý sníva Vaša Duša v Tele.
 
 
lapač snov na Tele
 
 
Ukážem a porozprávam Vám čo všetko tam vnímam Ja, ako to cítim a tlmočím. Pomôžem Vám ako budem vedieť aby ste sa vedeli pre seba lepšie uchopiť. Čiže veci ktoré bežne klientom nehovorím a na kurzoch sa k tomu dostávame minimálne kvôli iným technikám.
 
Prečo je tento kurz zaujímavý?
Pretože všetko čo sa „nám deje“ sa dá prečítať z energetickej snovej roviny, je to tam skôr než sa to prejaví v hmote. A tak keď chceme začať nielen rozumieť tomu čo sa nám deje v živote, ale  svoj život i zmeniť k pre seba lepšiemu, je potrebné pridať k bežnému chápaniu sveta i snový pohľad na vec. Trénovať to, ako energiu používame, využívame či zneužívame.
 
Uznávam že to nie je úplne bežné, no tak isto nie je bežné viesť pocitovo plnohodnotný radostný život. Či? Takže zmena vyžaduje ochotu k zmene, zdroje a najmä akési požehnanie „zhora“. Máte potrebu čosi zmeniť v tom ako žijete každodenný život a čo sa Vám „deje“ v práci? Ste ochotný ísť tak trochu do neznáma a nájsť nepoznané časti seba samých?
 
Tak Vás pozývam na zážitkový kurz o práci s energiou a snívajúcim telom. Mojou víziou je ponúknuť Vám a previesť Vás počas 5tich dní teoretickým i praktickým zoznámením sa s tým, ako by ste mohli svoju energiu využívať v prvom rade výhodnejšie pre seba samých. Môže to byť skvelé v práci, ale hlavne v bežnom živote. Pri konfrontáciách, zábave, výbere stravy, rozvíjaní intimity... a podobne.
 
  Môj plán toho čo Vám chcem ponúknuť, a zároveň som otvorený tomu čo sa bude chcieť diať:
- ukázať a pomôcť Vám načuchať rôzne vrstvy energetiky a ako so svojou energiou (sebou) fungovať v bežnom a pracovnom živote
- ako zladiť svoje pocitové a myšlienkové Ja s fyzickým telom
- čo robiť ked sa cítite príliš zavretý alebo keď máte tendenciu splývať s okolím
- spoznáte svoje cítiace Ja = snovú postavu vo vrstvách tela a pomôžete si k slobode roztopením sa /odovzdaním sa (ak cítite nejaké zamrznutia alebo stiahnutia)
- ukážem Vám aký je ropzdiel v energetickom prepájaní sa pre zdravé fungovanie v osobných a pracovných vzťahoch a nemiešať to dokopy
(napr. sa naučiť v pracovných vzťahoch udržať svoj tok energie „oddelene“ od klienta, teda iba v pozícii asistenta - užitočné keď robíte masáže, najmä tantru a pod. alebo pracujete so skupinami)
- práca so stredovou líniou = predstavuje našu Cestu Života v tejto inkarnácii = kam Vás život vedie
- zažiť aké to je keď môžu ruky vyrastať zo Srdca - prepojenie Srdca Panvy a Srdca Hrude
 
 
 
 
kucur s klobukom
 
Tu je malá motivácia, ukážka spojenia snovej liečivej múdrej postavy a každodenného človeka z rozpávky Alica v krajine zázrakov (mrzí ma že je to iba v angličtine):
 
 
Takže ak to s Tebou flirtuje :


Kedy: 17.-21.4.2018 , začiatok 9:00h v prvý a koniec 15-16h posledný deň
Kde: Pluhová 40, Biorezonančné centrum, Bratislava 3
Cena: 350,- €,  kurz je otvorený pre max 14 účastníkov/čok. Platba na účet, ktorý oznámim záujemcom. Ubytovanie a strava vo vlastnej réžii, malé občerstvenie bude na mieste k dispozícii.
Zľava: pri platbe kurzovného do 10.3.2018 je zľava 20€

Do kedy je vhodné dať vedieť: do 7.4.2018 na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Kontakt a ďalšie informácie môžete získať u lektora kurzu: Marek Bohunický Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo mobil +421 910 210 830


Čo so sebou: Všetky svoje Ja – odvážne, hanblivé a kadejaké. Pohodlné oblečenie, hrubé ponožky, niečo na prepotenie, zošiť a ceruzky, obľúbenú deku ktorá je pre Vás „ňufňuf. Viac info čo so sebou mailom.

 

 Srdečne a zvedavo sa na Teba teším

Marek s kocúrom

 

 

Marek Bohunický

lektor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(ak máš cvhuť si ešte niečo prečítať):

tento text je jemnou úpravou citátu z knihy Dana Millmana "Návrat pokojného bojovníka":
 
..“ každá ľudská schopnosť sa prílivom energie vystupňuje. Rozum je bystrejší, liečba pokračuje rýchlejšie, sila narastá, predstavivosť je bohatšia, citové pôsobenie a charizma sú intenzívnejšie. Energia môže byť teda požehnaním...

Ale energia musí niekam plynúť. Akonáhle narazí na vnútorné prekážky, začne páliť a keď sa jej nahromadí viac než môžu telo alebo myseľ zniesť, dôjde k výbuchu. Explózii alebo implózii, von alebo dnu.
Hnev narastá do zúrivosti, smútok do zúfalstva, obava do posadnutosti a z telesnej bolesti sa stávajú muky. Energia teda môže byť podľa toho ako s ňou narábame i prekliatím... Ako rieka, ktorá je živiteľkou, ale môže sa zmeniť na ničivý živel.

Telo urobí čokoľvek, aby sa zbavilo prebytočného napätia. Pokiaľ sa to neuskutoční vedome, v tvorivej činnosti, vo forme telesného pohybu alebo sexuálnych vzťahoch, uvoľní nevedomie energiu v návaloch hnevu alebo krutosti, v nočných morách alebo v podobe zločinu, chorobe, prejedaním sa či v sexuálnych výstrelkoch.
Neskrotená energia narážajúca na vnútorné prekážky (odpor) je zdrojom všetkých druhov náruživostí. Nemá zmysel sa snažiť ovládať tieto náruživosti – je nutné odstrániť vnútorné prekážky – pracovať s pocitmi hanby, odvahy a zraniteľnosti.

Čiže energiu sa iba musíme naučiť múdro používať, vedome. Vedieť kedy a kam ju nechať prúdiť aby prospievala životu a nezneužívať ju. Každý z nás spoznáva energiu sebe vlastným spôsobom a rozhoduje sa ako ju použije. Niektorí ju zadržiavajú iný ňou plytvajú, niekto žije harmóniu dávania a brania. Človek nakladá s energiou buď ako farmár zavlažujúci svoje pole alebo nie.
Ľudia ktorí ju nevedia správne používať majú sklon ju brať ako platidlo, a život sa potom stáva nákupným strediskom alebo zábavným parkom. Pokiaľ s energiou plytváme, môžeme mať pocit že nám život uteká pomedzi prsty.
Energiu každý vnímame po svojom, niekto sa zameriava na jej esenciálnu zložku – elementy/živly, iní ju vnímajú ako tekutinový pocit, ďalší zase ako dobrý alebo zlý pocit, teplo/chlad a podobne. Podstatné je či sa zaujímame a sme všímavý k tomu ako so sebou narábame, pretože to je to ako si tvoríme svet a príbehy.

Ak chcete zmeniť niečo na svojom príbehu, pozývam Vás na kurz, kde sa budeme zaujímať a skúmať esencie príbehov. Pretože zväčša platí – ak spoznáme a prijmeme do seba esenciu príbehu, príbeh tak ako bol skončí a môžeme žiť iný.

Pozývam Vás, ženy a muži, na kurz Energetika a snívanie tela, ktorý je súčasťou vzdelávania v Šamanskej kraniosakrálnej terapii. 

 

Go to top