Na masáž sa môžete objednať na nasledovných kontaktných číslach

cranio5

  

Chceš sa cítiť pevnejšie, zdravšie, upraviť stav svojich kostí a kĺbov? Postaviť sa pevne za seba? Mať jasnejšie v tom čo sa s Tebou deje, ako sa cítiš, čo potrebuješ a sa k tomu i dostať?  Naučiť sa ustáť náročné témy vo vzťahových komunikáciách, vyjasniť si prečo sa v Tvojom živote deje to čo sa práve deje? Pozývam Ťa pomocou princípov kraniosakrálnej terapie tam, kde je uložená Tvoja najhlbšia pravda. K tvojim kostiam a kĺbom. 

 


kranio Lenka lezi
 

Pozývam vás na zážitkový kurz, ktorý som vyvíjal z pôvodného biodynamického štýlu 7 rokov. Klasickú verziu som doplnil cvičeniami na uvedomovanie si našich hraníc, konšteláciami a proces-orientovaným prístupom.

Pomocou systému úctivých, no pevných dotykov budete mať možnosť zažívať, ako kraniosakrálna terapia hlboko pôsobí na uvoľnenú chrbticu a nervový systém, mozog, kĺby i svalstvo. Naučíte sa v sebe tento stav hlbokého uvoľnenia rozvinúť a neskôr ho cez vlastnú skúsenosť sprostredkovať ostatným.  (klikni na video)

  find someone whoes deamons are kompatible with yoursPozývam vás na ďalší ročník akcie "Kraniosakrálna tantra".  Ide o pokračovanie úspešného workshopu, ktorým prešli jednotlivci i páry. Chcete v svojich vzťahoch viacej rozumieť a cítiť ako ich vylepšiť? Prípadne začať inak tie nové? Vítaní ste všetci, aj úplný začiatočníci.

Kasia 5

 

Stáva sa vám že neviete kde je zrovna sever? Že neviete čo vlastne cítite alebo čo s tým všetkým? Ako ďalej, či vôbec, kde na to nazbierať energiu a odvahu? Chcete si porozumieť? Svojmu telu? Pocitom? Naučiť sa so sebou narábať?

Pozývame vás s Kasia Korda na víkendové stretnutie, kde budeme spolu trošku blbnúť, hrať sa, divošiť a aj sa učiť o sebe a svojom tele. O pozornosti, o tom ako si spraviť život pre seba radostnejším, zmysluplnejším a hravejším. Spolu prepojíme svoje divoké i civilizované Ja, obnovíme sily na ďalšie obdobie. Stretneme sa v kruhu spriaznených duší a vymeníme si svoje príbehy a inšpirácie. 

telo ako kompas

 

Kedysi existoval pre meranie inteligencie – múdrosti iba jeden výraz. Volali sme to IQ, a vyjadroval múdrosť mozgu, myslenia, uvažovania, schopnosti analýzy. Ibaže tento štýl múdrosti nám sám o sebe nepomáha cítiť sa spokojne, naplnene a radostne. Na to je potrebný i záujem o seba a vzťahy so svojím okolím. Schopnosť empatie a súcitu. A tak neskôr prišiel výraz EQ – emočná inteligencia. Popisuje našu schopnosť vcítenia sa do seba a druhých, vzťahový záujem, schopnosť identifikovať, hodnotiť a kontrolovať svoje vlastné emócie, emócie druhých aj skupiny. EQ je súhrnné označenie pre to, ako vieme vnímať a ovplyvňovať nielen svoje pocity, ale aj pocity druhých. A tu  vstupuje do hry Telesné vedomie, telesná múdrosť - Body Intelligence...

bq 1

 

„Body Intelligence je cesta ako si pomocou Tela zariadiť život tak, aby bol radostnejší“.

Naše Telo k nám prehovára takpovediac neustále. Poznáte ten pocit keď sa necítite vo svoje koži? Keď nestojíte pevne na vlastných nohách, keď „to“ necítite v kostiach? Naše Telo nám neustále dáva veľa signálov, ktoré však väčšinou nechávame celkom bez povšimnutia. Signalizuje nám že nekonáme v súlade s tým, čo chceme alebo naopak nechceme. Ak nie sme sami k sebe úprimný. Že máme svoje potreby a ak za seba neprevezmeme zodpovednosť, neurobí to nik iný...

prsia tricko

Ahoj Ženy a Muži. 
Prajem vám nádherné jesenné dni, s ich výdychovou energiou a podporou púšťať to čo už chce odísť. Aby mohlo prísť niečo nové.
 
Mnohí ma žiadali, aby som spravil workshopy špeciálne pre citlivé témy každodenného života. Ponúkam prvú z nich. Workshop, ktorý verím budete môcť využiť ako v osobnom, tak i profesionálnom živote. Počujem vás, ženy a dievčatá. Načúvam vám pozorne mnoho rokov. A mnohé ste si želali, aby som pripravil špeciálne stretnutie, kde si budete môcť vzájomne prispieť k liečeniu citlivej a dôležitej témy. Je to náš vzťah – mužov i žien - k prsiam.

BQ masery a terapeuti

 

 

Ako dosiahnuť, aby sa klient aj masér / terapeut cítili, že je o nich dobre postarané?

Dotýkate sa mnohých ľudí. Dotyky, ktoré premieňajú nielen klienta, ale aj vás samotných. Vaša práca - či skôr poslanie - nespočíva iba v čo najlepšom uspokojení toho, po čom tela klientov naozaj túžia, ale aj v tom ako si stanoviť hranice, aby vás masáže nevyčerpávali či dokonca nefrustrovali, ale napĺňali. Preto som po 20rokoch skúseností pripravil kurz Body Intelligence zameraný špeciálne pre ľudí pracujúcich s dotykom...

Go to top