kranio Lenka lezi
 

Pozývam vás na zážitkový kurz, ktorý som vyvíjal z pôvodného biodynamického štýlu 7 rokov. Klasickú verziu som doplnil cvičeniami na uvedomovanie si našich hraníc, konšteláciami a proces-orientovaným prístupom.

Pomocou systému úctivých, no pevných dotykov budete mať možnosť zažívať, ako kraniosakrálna terapia hlboko pôsobí na uvoľnenú chrbticu a nervový systém, mozog, kĺby i svalstvo. Naučíte sa v sebe tento stav hlbokého uvoľnenia rozvinúť a neskôr ho cez vlastnú skúsenosť sprostredkovať ostatným.  (klikni na video)

 

Chcete sa naučiť niečo z kraniosakrálnej terapie? Lepšie spoznať seba sebe? Obliecť sa viac do svojo tela? Dokázať to použiť v svojich vzťahoch a každodennom živote?

 

Komu je kurz určený?
• profesionálom – masérom, rehabilitačným pracovníkom, psychoterapeutom, psychológom, ľuďom v pomáhajúcich profesiách, trénerom i lekárom
• úplným laikom, ktorí sa chcú dozvedieť viac

Ako to vyzerá na kurze?
Cez spoznanie a precítenie seba sa v tomto zážitkovom kurze môžete naučiť asistovať aj druhým. Ponúkam vám láskavejší prístup k sebe a k tomu, čo v živote potrebujeme. Aj k tomu, čo bežne nazývame bloky. Tým, že niečo nazveme blokom, ani netušíme, ako veľmi zraňujeme to, čo je v nás jemné a potrebuje starostlivosť a súcit.

To, čo som počas svojej praxe rozvinul, teraz ponúkam vám. Šamanská kraniosakrálna terapia je tu pre vás a pre vašu odvahu žiť svoj život naplno, citlivo a pravdivo. Počas výcviku cez vlastnú skúsenosť dokážete prijať zdroje, ktoré sú potrebné pre vašu harmóniu tela, duše i ducha. Opäť môžete nájsť vnútorný pokoj, silu a vlastnú pravdivosť. Prijať to čo cítite, dať sami sebe úctu a nájsť svoju hodnotu. Uzemniť rozbúrené myšlienky a emócie.

Dostanete príležitosť načerpať nové sily a zregenerovať sa. Je to nástroj, ktorý vám pomôže usporiadať si život podľa svojej vnútornej pravdy a nasledovať sny duše a tela. Telo dokáže reagovať na láskavý dotyk, keď si to spontánne dovolíme (klikni)

Dotykovo telesný prístup – bodyterapia plne rešpektuje vnútornú múdrosť človeka a jej momentálny prejav cez telo a hlas prijímajúceho. To šamanské zasa hovorí, že sme súčasťou všetkého – prírody, zeme i vesmíru.

(klikni pre ukážku ako to vyzerá na kurze)

 

 
 
      CV 4 pracadotyk ruk Marek a skupina

 

Ako sa prihlásiť?
Prihláste sa e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
V prípade otázok zavolajte na mobil: 0910 210 830

Kedy: 15.-19.10.2019, každý deň od 9.30 h do 19:30 h (posledný deň končíme o 15.00 h)
Kde: Bratislava, miesto oznámim 
Cena:
400,-€ za 5-denný seminár (v cene sú skriptá a pomôcky)
Zľava: pri platbe do 5.9.2019 je zľava 20€ pre osobu
Platbu je potrebné uhradiť spôsobom, ktorý vám bude oznámený e-mailom, do 10.10.2019

Storno kurzu: Do 30dní pred konaním kurzu bude vrátených 50% kurzovného. Po tomto termíne je storno 100%. V tom prípade je možné za seba poslať náhradníka.

Ubytovanie a strava: Vo vlastnej réžii.
Voda, čaj, káva spolu s malým občerstvením bude na mieste.

 

Čo povedali účastníci o kurze ? klikni

 

Prečo šamanská kraniosakrálna terapia funguje?
V živote zastupujeme mnohé role - od detí, partnerov, rodičov po rôzne profesie. Každá z nich má svoje dôležité opodstatnenie. Ak ich používame nesprávne, dochádza k rozporom a konfliktom v našich vzťahoch a cítime to aj na našom tele. Čím si život okolo seba viac telesne uvedomujeme a ctíme jeho zákonitosti a naše vzťahy, tým sme zdravší, šťastnejší a uvoľnenejší. S odvahou potom dokážeme nastaviť aj hranice tomu, čo je pre nás nezdravé

Cez rešpektovanie a uctenie si vnútornej múdrosti klienta sa nechávam viesť jeho múdrosťou. Jeho vnútorná hlboká pravda je akýmsi liečiteľom a najlepšie vie, čo a ako potrebuje. Ako intenzívne a ktorým smerom.

Vo svojej praxi využívam v prvom rade kraniosakrálnu biodynamiku, proces orientovanú filozofiu (POP), konštelácie, šamanské cvičenia a pohybové terapie – čokoľvek, čo je nápomocné, aby sme sa dokázali ľahšie spojiť s naším hlbokým rytmom duše, pomocou ktorého sa oblieka do tela.


Čo je náplňou zážitkového kurzu?

• praktické zážitkové techniky kraniosakrálnej biodynamiky a základy proces-orientovanej psychoterapie (POP)
• formou spoznávania seba samého a ostatných účastníkov kurzu budete experimentovať a učiť sa harmonizovať jednotlivé časti tela a aspekty svojho života jemným dotykom
• prehĺbené spojenie so svojím telom a sprostredkovanie tejto osobnej skúsenosti klientovi
• práca s jednotlivými vrstvami tela a ich významom v živote človeka (oža, svaly, väzivá a kosti
• spojenie sa s prirodzeným rytmom organizmu - dychom života a harmonizovanie hlavy, srdca a tela
• práca v dotyku s klientom i so sebou (pohyb fyzického a energetického tela, dýchanie, vnútorné postoje)
• ako zdravo a bezpečne pomáhať - ako nezachraňovať klienta pred životom
• zážitky vám pomôžu k pochopeniu dejov v osobných i profesijných životoch

Všetko má právo na existenciu, svoje miesto a má právo byť vypočuté. I časti seba, ktoré považujeme za slabé, hanblivé či hrozivé. Vplyvom láskavej pozornosti tieto naše časti pochopíme, prijmeme a jemne integrujeme. Tak ich môžeme efektívne využívať v každodennom súkromnom alebo pracovnom živote.

 
  
 

O lektorovi

Marek z tieňa 2Marek Bohunický

Som autor i lektor tohoto kurzu.  41 ročný muž a 14 rokov otec. Pred 30 rokmi som začal študovať bojové umenia, kt som neskôr roky vyučoval. Postupne som absolvoval rôzne výcviky pre prácu s telom a dotykom, psychoterapeutické výcviky. V súčasnej dobe sa venujem najmä lektorovaniu a prednáškam, individuálnej a skupinovej práci. 

Využívam spojenie prvkov bojových umení, proces-orientovanej psychoterapie a šamanizmu, kraniosakrálnej biodynamiky a tantry. Tieto som pôvodne vyučoval ako samostatné smery, ale nakoniec som ich spojil do uceleného systému Body Intelligence.

Upútavka: https://youtu.be/8PNsIsJe7dw)

Milujem bytie v prírode, masáže, hudbu, zdieľanie s priateľmi, užívam si dobré filmy a tanec. Mačkovité šelmy. Z pracovnej oblasti milujem zdieľanie svojich skúseností s ľuďmi, vzájomné učenie sa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Všeobecno obchodné podmienky 

Platbou kurzovného účastník/čka berie na vedomie a súhlasí s nasledovným:

  • Seminár nenahrádza lekársku ani psychoterapeutickú starostlivosť.

Účastník/čka sa zaväzuje informovať organizátora o akýchkoľvek závažných fyzických či psychických problémoch alebo liečbe, ktorú podstupuje

  • Účasť na seminári je dobrovoľná a môže byť veľmi zážitková. Účastník/čka berie zodpovednosť za všetko čo robí
  • Účastník/čka môže seminár kedykoľvek opustiť. Platba za seminár sa v tomto prípade nevracia.
  • Lektor má právo ukončiť účasť účastníka/čky, keď to uzná za vhodné. V tomto prípade bude účastníkovi/čke vrátená adekvátna časť kurzovného.

   
Storno kurzu: Do 30dní pred konaním kurzu bude vrátených 50% kurzovného. Po tomto termíne je storno 100%. V tom prípade je možné za seba poslať náhradníka.

Prihlášky a informácie:
Marek Bohunický, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., mobil SR: +421 910 210 830,  www.skolacloveka.sk