co Ta nezabije to Ta posilni                                    

Ako zmysluplne spojiť naše civilizované a zvieracie Ja? Pretože sa zdá, že toto je jedna z definícii Sily. Aby sme mohli cítiť skutočnú telesnú radosť, potrebujeme zobrať svoju Silu do vlastných rúk a nôh, srdca a hlasu. Tak vás s radosťou pozývam. Téma Sily a Slabosti, Nádychu a Výdychu, Zvuku a Ticha v nás. Spojenie s vnútorným zvieraťom, s mierou, intenzitou. So svojimi svalmi a väzivami. Ak sa chcete o seba a Sile naučiť niečo nové, oddýchnuť si z každodenného zhonu, načerpať Sily.... ste vítaní.

Môj učiteľ mi vravieval - daj mi svoje mäso, nie prázdne reči. Myslel tým, aby som bol schopný sa spojiť s tým, na čom mi naozaj záleží, byť pravdivý a mať odvahu o tom hovoriť a podľa toho konať. Proste prevziať zodpovednosť za seba samého. A keď som sa stal rodičom, bolo to ešte dôležitejšie. Na jednu stranu byť v svojej Sile a na druhú empaticky vnímať intenzitu s ktoru túto Silu používam. Nieje to jednoduché a zrejme sa to učíme celý život, stále v nových situáciách a kontextoch. Potrebujeme sa v tom navzájom. A to je dôvod, prečo vás pozývam skúmať, koľko a akej Sily práve potrebujete, ako ju používať a kde ju zobrať. 

Kurz bude trvať 5 dní ktoré spolu strávime v podporujúcom kruhu. Budeme skúmať Rýchlosť a Pomalosť, Ticho a Hluk. Psychickú i fyzickú ochotu nasať a prejaviť svoju Silu či Slabosť. Prebudíme nohy aj ruky, kurz je otvorený spoznaniu sa s každým svalom Vášho tela. Vytvoríme atmosféru na nasatie mačacej slasti z tela.

V prvom rade budete spoznávať sami seba, uvoľňovať staré a prijímať nové práve tak, ako budete potrebovať a chcieť.  Spájanie sa so svojou Silou priamo v Tele a psychike. Áno, všetci čo potrebujete zažívať „poriadnejší“ dotyk – v tejto vrstve budeme hmotnejší a mäsitejší ☺ Súčasťou budú i techniky bojového umenia, budete si môcť bezpečne zaboxovať a prejaviť výbušnú silu do boxerskej lapy. Prebudíme nohy aj ruky, kurz je otvorený spoznaniu sa s každým svalom Vášho tela. Vytvoríme bezpečnú atmosféru na nasatie mačacej slasti z tela.

A popri tom sa budete môcť naučoť, ako sprevádzať druhého človeka šamanským kraniosakrálnym spôsobom vo vrstve svalov, intenzívnejšieho dotyku, pohybu a vydávaní zvukov.

 

ženská sila freedommužská sila

 

  Takže čo vás čaká, ak prídete? Pomocou prvkov kraniosakrálnej terapie, bojových umení a na proces zameraného sprevádzania vám ponúkam:

- ako sa efektívne postaviť a ozvať za seba
- aktivovať odvahu i byť komfortný so zraniteľnosťou
- práca v úrovni svalov, nahmatanie si celej svalovej kostry človeka
- rozvíjanie a zväčšovanie nedokončených pohybov, zvukov a gest 
- práca s hranicami, signálmi a vzdialenosťami

- Sila a Slabosť, Hanblivosť a Odvaha - psychosomatické harmonizovanie 
- fyzické a energetické rozhýbanie chrbtice, kosti a orgánov 
- čo sa udeje v živote, keď človek dovolí slobodne tiecť energii „cez“ svaly – flow pocitov a energie
- stelesnenie konceptu „snového tela“ a jeho využitia pre bežný život a rozhodovanie sa
- podrobnejšia prax s hranicami, signálmi a komunikáciou
- upevnenie schopnosti cítiť všetky druhy pulzácie Dychu života a s nimi asistovať

... - v skratke na jednu stranu budete mať možnosť spoznať seba tak ako sa nepoznáte, na druhú zažiť aké to je sprevádzať druhého pri uvoľňovaní emócií a byť pri tom v svojom strede a pokoji

A či sa to dá nejako využiť v bežnom živote? Odpoveď poznáte sami ☺

 

svaly dve postavy                                                        svaly 650 ich                  

 

Kurz sa koná: 26.3.-30.3.2019 

v deň príchodu od 9:00 a v deň odchodu do 15hod, program je bežne od 9- 19:30h, s prestávkami a obedovou pauzou (cca 2h)

Kde: Biorezonančné centrum, Pluhová 42, BA (upresním) počet účastníkov 14
Cena kurzu: 400,-€, zľava pri platbe do 10.2.2019 je 20€, bližšie informácie o platbe pošlem obratom záujemcom
Storno: menej ako 30 dní pred konaním 100% Ubytovanie: bude na mieste, predpokladám do 15€/noc,
Strava: vo vlastnej réžii v okolitých reštauráciach alebo kto bude autom vo Fresh markete (5min)
Prespanie: možné i na mieste konania za 10€/noc

Čo je ešte v cene kurzu: skriptá, občerstvenie, káva, čaj, maškrtiny, esenciálny olej vytestovaný pre skupinu na mieru

Kam posielať prihlášku alebo si pýtať ďalšie informácie: Marek Bohunický,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo sa spýtať na mobil: +421 910 210 830

 

Na všetkých sa srdečne teším

Marek z tieňa 2

 

 

Marek Bohunický,
lektor kurzu