cranio2

 

Prajem Vám krásny deň, ženy a muži.

Volám sa Marek Bohunický predstavujem vám novú generáciu kraniosakrálnej biodynamickej terapie. Je jej šamanskou úpravou, ktorú som vyvíjal 5 rokov. Klasickú verziu biodynamickej kraniosakrálky som doplnil cvičeniami na uvedomovanie si hraníc,  konšteláciami na danú tému a proces-orientovaným prístupom.

Informácie a semináre sú určené nielen pre ľudí z radov profesionálov starostlivosti o človeka (maséri, terapeuti, lekári...), ale i úplných laikov. Pretože v prvom rade ide o zlepšenie kvality nášho osobného života, premenu vnútorných presvedčení o tom či si smieme dovoliť byť zdraví a šťastný. Pomocou systému vláčnych, pevných a úctivých dotykov s hlbokým pôsobením budete mať možnosť zažívať uvoľnenú chrbticu a nervový systém, mozog, kĺby i svalstvo a naučiť sa v sebe tento stav rozvinúť. A neskôr ho ako vlastnú skúsenosť sprostredkovať ostatným. Metóda je prekvapivá svojou účinnosťou oproti vizuálnej jemnosti.. (klikni sem na referencie)

rozhrnanie zavesu
Srdečne vás všetkých zdravím,

volám sa Marek Bohunický a prichádzam s ponukou netradičného kurzu.

 

Požiadavky na naše súkromné životy i prácu sa stále zvyšujú. Ako laici i profesionáli si zrejme uvedomujeme, že sa nám do vzťahov a práce prenášajú naše vnútorné reality, postoje k jednotlivým témam, k sebe samým. Otázky výkonu, toho či som alebo nie som dostatočne dobrý a efektívny, ocenený a vnútorne spokojný so svojim životom či priebehom procesu. Či si cením seba a osobné hranice svoje vlastné i druhých, či zasahujem primálo alebo priveľa. Otázku ako dokázať byť životu vystavený s vierou, dôverou, zvedavo a ostávať s mysľou začiatočníka bez neustáleho hodnotenia a kritizovania seba i iných sa pokúsime načrtnúť na tomto zážitkovom stretnutí. To netradičné je spoznávať sami seba ukotvený v tele a dotyku, kde sú naše skutočné postoje najevidentnejšie.

Ponukam par bodov ktore ma teraz napadaju k teme „deti a stres“.

Je dolezity vek, o ktorom sa budeme bavit. Ci ide o mimina do 1 roku, deti do 6tich alebo i tinedzerov. V kazdom veku sa pridavaju ine dolezite aspekty, ktore ich formuju vo vychove a vytvaraju postoje k zivotu, Sucasne maju priamy dopad na telesne a psychicke zdrave.

To co maju vsetky spolocne je potreba dotyku, telesneho kontaktu s rodicom. Idealne v postoji, kt mozeme nazvat „bezpodmienecna laska“. Ako rodic skutocne dieta berie a o nom zmysla je prejavene v dotyku a objati. To vytvara bezpecie, pristav, miesto kde sa mozu vyplakat, vypustit hnev, oddychnut si pripadne si potvrdit ze je vsetko v poriadku.

Go to top